harveyvandiek.nl harveyvandiek.nl Home
Exposities
Publicaties
Biografie
Contact
 

Algemeen
Birding Zeeland - http://www.deltabirding.nl
Birdwatching in Kenya - http://www.birdwatchingeastafrica.com
Birdwatching in Peru - http://tanagertours.com
Dutch Birding Association - http://www.dutchbirding.nl
Ria Winters - http://www.riawinters.com/
SOVON Vogelonderzoek Nederland - http://www.sovon.nl
Vogels van Helgoland - http://www.oag-helgoland.de/sprachen/english/indexe.htm
Vogelwerkgroep Zwolle - http://www.vwgzwolle.nl/
Fotografie
Arie Ouwerkerk - http://www.pbase.com/arieouwerkerk
Bijzondere vogels op de foto van over de hele wereld - http://www.surfbirds.com/
Birdpix - http://birdpix.nl
Chris van Rijswijk - http://www.birdshooting.nl/
Daniele Occhiato - http://www.pbase.com/dophoto
Erik Sanders - http://www.pbase.com/eriksanders
Erwin van Laar - http://www.erwinvanlaar.nl
Frank Snykers - http://www.focus-on-wildlife.com
Frank Terstappen - http://www.frankterstappen.com
Han Bouwmeester - http://www.hanbouwmeester.nl
Lesley van Loo - http://www.ltdphoto.com
Natuurfotografensite - http://natuurfotografie.ericart.nl/
Niels Gilissen - http://www.miratio.nl/
Photo agency - fotostockbureau - http://www.agami.nl/
Ran Schols - http://www.pbase.com/ranschols
Rein Hofman - http://www.birdfocus.nl/
René Krekels - http://home.tiscali.nl/renekrekels/nl/index.html
Tom van Hell - http://tomnatuurfotografie.nl
Werkgroepen
Natuurvereniging Wierhaven - http://www.wierhaven.nl
Vogelringprojecten over de gehele wereld - http://www.cr-birding.be/
Vogels van het Deltagebied - http://groups.yahoo.com/group/dvn/
Vogels van het noorden van het land - http://www.lauwersmeer.com/
Vogelwerkgroep Arnhem e.o. - http://www.vogelwerkgroeparnhem.nl
Vogelwerkgroep Bevelanden - http://www.vwgdebevelanden.nl/
Vogelwerkgroep Nijmegen - http://www.vogelwerkgroepnijmegen.nl/
Vogelwerkgroep Texel - http://home.planet.nl/~witte005/
Vogelwerkgroep Walcheren - http://www.vwgwalcheren.nl
Vogelwerkgroep Zuid-Kennemerland - http://www.vwgzkl.nl/
Vogelwerkgroep Zwolle - http://www.vwgzwolle.nl/
Overig
ANWB Routeplanner - http://route.anwb.nl/
Bed and Breakfast - Nijmegen - http://www.azul-bedandbreakfast.nl
Handige site voor wisselkoersen - http://www.netonline.be/financieel/wisselkoersen.asp
KNMI (weersite) - http://www.knmi.nl
Marktplaats.nl - http://www.marktplaats.nl
Radio- en televisiegids - http://www.windowsmedia.com/Mediaguide/Radio
Routeplanner van routenet - http://http://www.routenet.nl/
Toos Poels - communicatiedeskundige - http://www.toospoels.nl